www.ceeproperty.pl » Oferta » Pozyskiwanie kapitału Polski English                    
   
    Pozyskiwanie kapitału

Rozumiejąc potrzeby finansowe niezbędne do rozwoju każdego przedsiębiorstwa, jesteśmy przygotowani do profesjonalnej pomocy naszym Klientom w procesie pozyskiwania kapitału.

Kompetentny i doświadczony zespół CEE Property Group oferuje pomoc na każdym etapie organizowania finansowania na konkretne projekty.

Doradztwo przy emisji Obligacji

Emisja obligacji jest ciekawym rozwiązaniem dla firm poszukujących kapitału na inwestycje. Niewątpliwym atutem obligacji, szczególnie w porównaniu z kredytem bankowym, jest ich duża atrakcyjność tak dla emitenta jak i dla obligatoriuszy. Nabywcami obligacji (udzielający finansowania) mogą być liczne podmioty z rynku finansowego - OFE, TFI, banki czy inwestorzy indywidualni. Duża pojemność rynku ułatwia ich plasowanie przez emitentów. 

Dług prywatny (pożyczka)

CEE Property Group dysponuje stałym kontaktem z wieloma inwestorami. Dzięki temu możliwe jest łatwiejsze i szybsze pozyskanie dogodnego finansowania dla przedsiębiorstw. Jest to bardzo szybka forma pozyskania kapitału a CEE Property Group asystuje na każdym etapie tego procesu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem kapitału, prosimy o kontakt!

 

    Aktualności z CEE Property Group

 

data ostatniej aktualizacji 9 listopada 2016

 

 • Spółka CEE Property Group planuje połącznie ze Spółką CEE Property Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.. Ze szczegółami planu połączenia Spółek można się zapoznać w zakładce o Firmie w Aktualnościach  (09.11.2016)
 • Spółka CEE Property Group przygotowała na zlecenie Spółki Sun&Snow analizę obłożenia apartamentów zlokalizowanych nad morzem w okresie zimowym 2014/2015. (20.03.2015)
 • Spółka CEE Property Group przygotowała dla Spółki Sun&Snow raport o rynku mikroapartamentów zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych w Polsce. (08.01.2015)
 • Wspólnie z największym operatorem wynajmu apartamentów w Polsce Spółką Sun&Snow CEE Property Group opracowała analizę najbardziej popularnych regionów w Polsce, gdzie powstają luksusowe obiekty apartamentowe przeznaczone pod wynajem. (01.07.2014)
 • Spółka CEE Property Group podjęła współprace ze Spółką Hines międzynardową firmą deweloperską, doradczą i inwestycyjną. (20.02.2013)
 • CEE Property Group został wybrany na wyłącznego sprzedawcę inwestycji Sun&Snow. (10.01.2013)
 • Dzięki współpracy ze Spółką Sun&Snow CEE Property Group zostały wyłącznym doradcą przy wyborze projektów apartamentowych.(18.12.2012)
   Rynek nieruchomości

 
data ostatniej aktualizacji 1. września 2011

 • Rynek mieszkaniowy zdyskontował spodziewane zmiany w programie "Rodzina na Swoim"

  Komentarz CEE Property Group do publikacji raportu AMRON - SAFRIN po II kwartale 2011r.

  Informacja prasowa (01.09.2011r.) więcej...

 • Mniej mieszkań oddawanych, coraz więcej pozwoleń na budowę

  Komentarz CEE Property Group do danych Głównego Urzędu Statystycznego o wynikach budownictwa w I połowie 2011

  Informacja prasowa (18.07.2011r.) więcej...

 • Rodzina na Swoim pomoże budżetowi a nie konsumentom.

  Komentarz CEE Property Group do przegłosowanej nowelizacji ustawy o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania.

  Informacja prasowa (13.06.2011r.) więcej...
 • Właściciel mieszkania może odpowiadać za długi dewelopera.

  NIERUCHOMOŚCI - Osoba, która chce kupić mieszkanie nieobciążone hipoteką dewelopera, musi uzyskać zgodę na wolne od długów nabycie lokalu. Taka promesa jest udzielana przez bank, w którym deweloper zaciągnął kredyt.

  Źródło: (Dziennik Gazeta Prawna, 18.02.2011 r.) więcej... 

 • Archiwum

 

 

 
Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze oferty analizy rynku?
Wypełnij formularz i kliknij + aby dodac się do bazy.